Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre tek Fiori Di Bosko (ID BZ264) Tirane

 • €700
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre tek Fiori Di Bosko (ID BZ264) Tirane

 • €700

Overview

Property ID: BZ264
 • Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 132
 • m2

Description

Ne Don Bosko, tek Kompleksi Fiori Di Bosko,  jepet me qera ambient per zyre,  3+1+2 tualete, me siperfaqe 132 m2, kati 6, pallat i ri, bosh. Organizohet nga 3 ambiente per zyra, 2 tualete . koridori dhe ballkoni.E pershtatshme per zyra noterie, call center, zyre kontabiliteti, etj.  Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode prane.

Cmimi 700 Euro|Muaj

Address

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Brraka, Casa Italia, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Harry Fultz, Kompleksi Fior di Bosko, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on March 16, 2022 at 12:44 pm
 • Property ID: BZ264
 • Price: €700
 • Property Size: 132 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra