Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre Tek Kompleksi Halili (ID BZ292) Tirane

 • €500
Vila Gold, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1017, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre Tek Kompleksi Halili (ID BZ292) Tirane

Vila Gold, Rruga e Dibrës, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1017, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BZ292
 • Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 74
 • m2

Description

Tek Kompleksi Halili, ne rrugen e Dibres jepet me qera zyre me siperfaqe 74 m2(68 m2 siperfaqe brendshme), kati 1 banim, pallat i ri, me 2 ashensor, i pa mobiluar, kondicioner ne cdo dhome, pamje nga rruga kryesore, ballkon i madh. Zyra organizohet nga 2 ambjente pune, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Farmacia 10, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Pazari i Ri, Restorant Durresi, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Rruga e Barrikadave, Shkolla Kuqe, Siri Kodra
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 9, 2022 at 10:04 am
 • Property ID: BZ292
 • Price: €500
 • Property Size: 74 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda