Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre Tek Mangalem21, Ali Demi (ID BZ242) Tirane

 • €2,000
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre Tek Mangalem21, Ali Demi (ID BZ242) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: BZ242
 • Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 92
 • m2

Description

Prane Mangalem21,ne Ali Dem, jepet me qera ambient per zyra, me siperfaqe 92 m2, kati i pare, ne pallat te ri, totalisht hyrje e re, e gjitha e mobiluar, me tavolinat, karriget, raftet, sistemin e kamerave, kondicioner, kuzhina, i gatshem per te nisur punen. Ambienti eshte i mireinvestuar, i organizuar ne 3 hyrje, tualeti dhe ballkoni, ku ne total kane 18 postacione, nje mundesi shume e mire per biznes, eshte e pershtatshme per zyra, qender kursesh etj. Prane ka edhe dy poste parkimi ne te cilen mund te negociohet me cmimin sipas kohezgjatjes se kontrates.

Cmimi 2000 euro

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Brryli, Oxhaku, Pazari i Ri, Petronini, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 19, 2021 at 12:42 pm
 • Property ID: BZ242
 • Price: €2,000
 • Property Size: 92 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT