Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre tek Rruga e Elbasanit (ID BZ255) Tirane

  • €320
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre tek Rruga e Elbasanit (ID BZ255) Tirane

  • €320

Overview

Property ID: BZ255
  • Zyra
  • Property Type
  • 1
  • Bedroom
  • 1
  • Bathroom
  • 45
  • m2

Description

Tek Rruga e Elbasanit, prane Shkolles se Baletit, jepet me qera zyre me siperfaqe 45 m2, kati 2, pallat relativisht i ri, i rikonstruktuar, e mobiluar per zyre, ballkon i mbyllur me vetrade xhami orientim me diell, kondicioner. Ambjenti organizohet nga 2 ambiente, me 4 poste pune dhe tualeti.  Ndodhet ne qender te Tiranes dhe ka akses ne te gjitha rruget kryesore te qytetit.

Cmimi 320 Euro|Muaj

Address

  • City Tiranë
  • Area Petronini, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga e Elbasanit, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Stadiumi Air Albania, Tregu Elektrik
  • Country Shqipëri

Details

Updated on February 11, 2022 at 2:54 pm
  • Property ID: BZ255
  • Price: €320
  • Property Size: 45 m2
  • Bedroom: 1
  • Room: 1
  • Bathroom: 1
  • Property Type: Zyra
  • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
  • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
  • GeraT