Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre Tek Stadiumi Dinamo (ID BZ234) Tirane

 • €500
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre Tek Stadiumi Dinamo (ID BZ234) Tirane

Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BZ234
 • Apartamente, Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 67
 • m2

Description

Prane Stadiumit Dinamo, jepet  ambient per zyra me siperfaqe 67 m2, kati i 1, pallat egzistues, bosh, totalisht i rikonstruktuar me hidrosanitare dhe elektrike te reja. Ambienti organizohet nga dhomat e medha ,koridori lidhes dhe tualeti. E pershtatshme per laborator, klinike dentare, farmaci, avokat, ekonomist, rrobaqepesi, dhe cdo lloj biznesi tjeter.  Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te qytetit me te gjitha fasilitetet prane.

Cmimi 500 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Myslym Shyri, Sheshi Willson
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 27, 2021 at 1:44 pm
 • Property ID: BZ234
 • Price: €500
 • Property Size: 67 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT