Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre tek Stadiumi Dinamo (ID BZ240) Tirane

 • €500
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre tek Stadiumi Dinamo (ID BZ240) Tirane

Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BZ240
 • Zyra
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 65
 • m2

Description

Prane Stadiumit Dinamo, afer me rrugen kryesore jepet me qera ambient per zyra, me siperfaqe 65 m2, kati perdhes, ne pallat egzistues, totalisht hyrje e restauruar. Ambienti eshte i organizuar ne 2 dhoma, koridori i madh dhe tualeti. Qeramarresi duhet te paguaj 4 muaj qera paradhenie.

 • City Tiranë
 • Area Blloku, Komuna e Parisit, Kristal Center, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Petronini, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 17, 2021 at 4:39 pm
 • Property ID: BZ240
 • Price: €500
 • Property Size: 65 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra