Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre tek Stadiumi Dinamo (ID BZ244) Tirane

 • €1,300
Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre tek Stadiumi Dinamo (ID BZ244) Tirane

Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,300

Overview

Property ID: BZ244
 • Zyra
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 127
 • m2

Description

Prane Stadiumit Dinamo, ne rrugen Enin Duraku, jepet me qera ambient per zyra, me siperfaqe 127 m2, kati 1, ne pallat i ri, totalisht hyrje e restauruar. Ambienti eshte i organizuar ne 4 dhoma pune ose 3 dhoma pune dhe nje pushimi, tualeti dhe koridori lidhes. E pershtatshme per zyre noterie, arkitekture, etj.

Jepet me qera 1300 euro

 • City TiranĂ«
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Garda, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on December 2, 2021 at 3:42 pm
 • Property ID: BZ244
 • Price: €1,300
 • Property Size: 127 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: PĂ«r Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT