Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera Zyre+6 Poste Parkimi Ne Bllok (ID BZ279) Tirane

 • €23,300
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet Me Qera Zyre+6 Poste Parkimi Ne Bllok (ID BZ279) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €23,300

Overview

Property ID: BZ279
 • Zyra
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 933
 • m2

Description

Ne Bllok jepet me qera ambjent zyre me siperfaqe 933 m2(870 m2 siperfaqe brendshme), pallat i ri(perfundon per 2 muaj),kati 3, ashensor, OPEN SPACE(ndarjet dhe tualetet behen nga pronari sipas kerkeses se klientit), 6 poste parkimi, fasade xhami. Zyra organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe 6 postet e parkimit. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Cmimi 23.300 Euro|Muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Ish-Ekspozita, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on May 7, 2022 at 2:39 pm
 • Property ID: BZ279
 • Price: €23,300
 • Property Size: 933 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Zyra
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra