Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet vile 2 kateshe me qera, prane QSUT, (ID BV22105), Tirane

 • €1,300
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1015, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Jepet vile 2 kateshe me qera, prane QSUT, (ID BV22105), Tirane

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1015, Shqipëria
 • €1,300

Overview

Property ID: BV22105
 • Vila
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 350

Description

Tek QSUT, prane kryqezimit te Rruges Bardhyl me rrugen Kongresi i Manastirit, jepet me qera vile 2 kateshe (2+1 secili kat), me siperfaqe 350 m2, 2 tualete, ballkon, parkim, e mobiluar. A.R

Tarife sherbimi agjencie gjysme qeraje. Kerkohet muaji i pare dhe nje muaj garanci.

Jepet me qera 1 300 euro/muaj.

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Allias, Farmacia 10, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on September 18, 2023 at 8:46 am
 • Property ID: BV22105
 • Price: €1,300
 • Property Size: 350
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
Agjent 1
 • Agjent 1

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Agjent 1
 • Agjent 1