Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Vile 3-Kate Me Qera Ne Zonen e Freskut (ID BV238) Tirane

 • €900
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Vile 3-Kate Me Qera Ne Zonen e Freskut (ID BV238) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €900

Overview

Property ID: BV238
 • Apartamente, Dyqane, Vila, Zyra
 • Property Type
 • 5
 • Bedrooms

Description

Ne Fresk afer Restorant Freskut jepet me qera vile 3 kate, kati i pare eshte i pershtatshem per zyra, klinika, lokal, supermarket etj, kati i dyte organizohet nga dy dhoma te medha dhe kuzhina, kati i trete organizohet nga dy dhoma te medha, vila eshte ndertim i ri dhe e nje cilesie teper te larte, jepet e mobiluar, ka nje oborr me hapsire te gjelberuar dhe vende parkimi, ka prane te gjitha fasilitet e nevojshme.

Cmimi 900 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Kafja e Rremes, Kinostudio, Kodra e Priftit, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Varri Bamit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 8, 2021 at 12:45 pm
 • Property ID: BV238
 • Price: €900
 • Bedrooms: 5
 • Rooms: 6
 • Property Type: Apartamente, Dyqane, Vila, Zyra
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda