Jepet me qera një vilë 3kate .
Kati pare  eshte i ndërtuar me te gjitha standartet për të funksionuar kopesht.
Ambienti disponon sistem aspirimi,sistem ngrofje chiller qendror.
Ambienti i katit te pare  eshte 70m2  dhe i organizuar në koridor me  3salla , 5 tualete femije nje tualet personeli. Kto jane  te mobiluara per kopesht. Ambienti i katit te pare i cili është i përshtatshëm për qendër për zyra. Kati i pare jepet 45000lek, kati i dyte eshte i ndertuar per banim, eshte 110 m2 i organizuar ne dy ballkone ,tualet, dy dhoma gjumi, koridor guzhine e madhe, kati i dyte bashke me te parin jepen 700euro. Kati i 3 është papafingo, i pa përfunduar, mund të organizohet sipas dëshirës. 3 katet + oborr jepen me qera me cmimin 1000 euro muaji i diskutueshëm. Katet jepen dhe veç e veç në raste kërkesë.