Mirë se vini në Bela Real Estate

Jerpet Me Qera Apartament 3+1+2 Tualete+Garazhd Ne Bllok (ID B2322) Tirane

 • €1,400
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jerpet Me Qera Apartament 3+1+2 Tualete+Garazhd Ne Bllok (ID B2322) Tirane

Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,400

Overview

Property ID: B2322
 • Apartamente, Garazhe
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 200
 • m2

Description

Ne Bllok jepet me qera apartament me siperfaqe 200 m2, kati 7(jo i fundit), me ashensor, pallat relativisht i ri, sistem kaldaje, dhome garderobe, zyre, 2 tualete nga te cilet njeri eshte me ndricim natyral (me tulle xhami) dhe me vaske me hidromasazh, cdo dhome me kondicioner, dritare dopio xham, verande, vend per barbecue, pamje nga rruga kryesore, amjent gatimi me vete, i mobiluar ne menyre bashkekohore, cdo dhome me dalje ne verande. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes i cili eshte i ndare ne dy ambjente, kuzhina e gatimit, 2 dhoma gjumi matrimonilae, dhoma garderobe, zyra, 2 tualetet, koridori lidhes dhe veranda e madhe. Ndodhet ne zonen me te frekuentuar dhe te kerkuar te qytetit me te gjitha fasilitetet prane si klinika, farmaci, shkolla, kopshte, bare, restorante, supermarkete dhe cdo gje tjeter.

Cmimi 1400 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Garda, Ish-Ekspozita, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Liceu Artistik, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Qender, Shallvaret, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Stadiumi Dinamo
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 30, 2021 at 11:25 am
 • Property ID: B2322
 • Price: €1,400
 • Property Size: 200 m2
 • Bedrooms: 4
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Garage Size: 20 m2
 • Property Type: Apartamente, Garazhe
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda