Mirë se vini në Bela Real Estate

Kat Vile Me Qera 2+1 Tek 21 Dhjetori (ID BV22206) Tirane

 • €600
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1023, Shqipëria
Featured PĂ«r Qera TĂ« PĂ«rzgjedhura

Kat Vile Me Qera 2+1 Tek 21 Dhjetori (ID BV22206) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1023, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: BV22206
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 150

Description

Tek 21 Dhjetori, rruga Shefqet Musaraj ,jepet me qera kati i 2 i nje vile 2+1, 2 tualet,ballkon,verande, me siperfaqe 150 m2(veranda eshte me siperfaqe 10m2), ne shtepi private,hyrje me vete, e mobiluar plotesisht. Xh.R

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje. Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje muaj garanci.

Jepet me qera 600 euro ne muaj

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Ish-Ekspozita, Qender, Rruga e DurrĂ«sit, Rruga e KavajĂ«s, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Vasil Shanto, Zogu i Zi
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on April 2, 2024 at 9:51 am
 • Property ID: BV22206
 • Price: €600
 • Property Size: 150
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: PĂ«r Qera
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT