Mirë se vini në Bela Real Estate

Kat Vile Me Qera 2+1, prane ZKM (ID BV251) Tirane

 • €330
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Kat Vile Me Qera 2+1, prane ZKM (ID BV251) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €330

Overview

Property ID: BV251
 • Vila
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 150
 • m2

Description

Prane ZKM,  jepet me qera kat vile me qera 2+1 dhe oborr me siperfaqe te perjithshme 150 m2, kati i pare i nje vile, pjeserisht e mobiluar ne menyre bashkekohore . Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, koridori lidhes dhe oborri. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe qe ka akses ne te gjitha rruget kryesore te qytetit sic jane rruga Min Peza, Rruga e Durresit, 21 Dhjetori etj.

Cmimi 330 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Don Bosko, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 7, 2021 at 8:06 am
 • Property ID: BV251
 • Price: €330
 • Property Size: 150 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT