Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal me qera ,Bar kafe ne Kashar (ID BL25)

 • €370
Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Për Qera Të Përzgjedhura

Lokal me qera ,Bar kafe ne Kashar (ID BL25)

Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €370

Overview

Property ID: BL25
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 105
 • m2

Description

Ne Kashar prane Top Chanel jepet me qera Bar  kafe , Kati i 2, siperfaqe 105 m2 ,i kompletuar me te gjitha ne gjendje pune , me verande te jashtme 10 m2, me klientele te ngritur dhe me nje xhiro ditore te kenaqshme .

Jepet me qera  370 euro / muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Autostrada TR-DR, Dogana, Kashar, Marikaj, Tregu Industrial, Yrshek, Zona Industriale
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 4, 2021 at 9:00 am
 • Property ID: BL25
 • Price: €370
 • Property Size: 105 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra