Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal me qera ne Ali Dem (ID BL210) Tirane

 • €450
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Lokal me qera ne Ali Dem (ID BL210) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €450

Overview

Property ID: BL210
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 75
 • m2

Description

Ne Ali Dem , jepet me qera lokal me siperfaqe 60m2 , kati pare , ne pallat relativisht te ri . Ambjenti eshte totalisht i investuar , me fasde xhami , tavane te varura . Lartesia e ambjetit eshte 3.3m , ka verande 15m2 , vendparkimi , dhe ndodhe ne nje zone mjaft te populluar.

Jepet me qera 450 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 16, 2021 at 2:37 pm
 • Property ID: BL210
 • Price: €450
 • Property Size: 75 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi