Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal Me Qera ne Bllok (ID BL27) Tirane

 • €3,500
Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Lokal Me Qera ne Bllok (ID BL27) Tirane

Artistic Tirana in Bllok, Rruga Andon Zako Çajupi, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €3,500

Overview

Property ID: BL27
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 155
 • m2

Description

Prane Bllokut ne nje zone mjaft te mire jepet me qera lokal me siperfaqe totale 155m2 , ne kat te pare. Ambjenti ka salle te madhe dhe tualet. Ambjenti ka funksionuar si lokal , bar kafe  . Lokali eshte i investuar, me fasad xhami, i shtruar me parket dhe ndodhet ne rruge kryesore. Nje mundesi shume e mire investimi per lokal, fast food etj.

Jepet me qera 3500 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Kodra e Diellit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Libri Universitar, Liqeni i Thatë, Liqeni Tiranes, Myslym Shyri, Sheshi Willson, Stadiumi Air Albania, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 3:24 pm
 • Property ID: BL27
 • Price: €3,500
 • Property Size: 155 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra