Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal me qera ne Rugen Kongresi i Manastirit (ID BL29) Tirane

 • €370
Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Lokal me qera ne Rugen Kongresi i Manastirit (ID BL29) Tirane

Rruga Kongresi i Manastirit, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €370

Overview

Property ID: BL29
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 52
 • m2

Description

Ne rrugen Kongresi i Manastirit jepet me qera lokal me siperfaqe 52m2 , ne katin e pare , ne pallat egzistues. Lokali aktualisht ne gjendje pune , dhe eshte totalisht i mobiluar. 8 tavolina ne pjesen e brendshme te lokalit dhe 4 ne pjesen e verandes. Parapagese 1 vjecare.

Jepet me qera 370 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Medreseja, Rruga Bardhyl, Rruga Kongresi Manastirit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 3:24 pm
 • Property ID: BL29
 • Price: €370
 • Property Size: 52 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra