Mirë se vini në Bela Real Estate

Jepet Me Qera/Shitet Lokal Tek Hoxha Tahsim (ID BL211) Tirane

 • €800
Hoxha Tahsim, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Jepet Me Qera/Shitet Lokal Tek Hoxha Tahsim (ID BL211) Tirane

Hoxha Tahsim, Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €800

Overview

Property ID: BL211
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 2
 • Bathrooms
 • 237
 • m2

Description

Prane pazarit te ri, tek rruga Hoxha Tahsim jepet me qera lokal me siperfaqe totale  237m2, kati -1 , pallat i ri, sistem aspirimi, kend lojrash, 2 tualete, i mobiluar, me hipoteke. Ambjenti organizohet nga pjesa e shkallve, 2 tualetet, pjesa e brendshme dhe veranda nga pas lokalit(118m2). Ndodhet ne nje nga zonat m te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje binzes te suksesshem.

Jepet me qera 800 Euro|Muaj

Shitet 255.000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi “Zhan D’Ark”, Pazari i Ri, Rruga Bardhyl, Tefta Tashko Koci, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 2, 2022 at 3:04 pm
 • Property ID: BL211
 • Price: €800
 • Property Size: 237 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: -1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi