Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal me qera tek Bulevardi Zogu i pare (ID BL214) Tirane

 • €2,000
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Lokal me qera tek Bulevardi Zogu i pare (ID BL214) Tirane

 • €2,000

Overview

Property ID: BL214
 • Lokale
 • Property Type
 • 2
 • Bathrooms
 • 400
 • m2

Description

Lokali ndodhet  në Bulevardin Zogu i Parë pranë Fakultetit të Shkencave të Natyrës, aktualisht ne gjendje pune. Me siperfaqe totale 500 m2, verandë  300 m2,strukturë 2-kateshe : 200 m2,  fasade xhami, tenda elektrike, disponon nje ambjent kinemaje, kuzhinë, Sistem Aspirimi dhe kondicionimi.

Jepet me qera 2000 euro per 18 muajt e pare , ndersa pas 18 muajve 3000 euro.

Address

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Don Bosko, Rruga e Durrësit, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 27, 2021 at 8:39 am
 • Property ID: BL214
 • Price: €2,000
 • Property Size: 400 m2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Features

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi