Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal Me Qera tek rruga Kongresi Manastirit (ID BL28) Tirane

 • €415
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Okazion

Lokal Me Qera tek rruga Kongresi Manastirit (ID BL28) Tirane

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €415

Overview

Property ID: BL28
 • Dyqane, Lokale
 • Property Type
 • 103
 • m2

Description

Tek Rruga Kongresi Manastirit  jepet me qera ambjent per lokal, per farmaci per klinike Dentare .Laborator Market .ETJ, ndodhet ne rruge kryesore, me siperfaqe 73 m2 brenda dhe 30m2 jashte verande  eshte bosh mekontrate 6 mujore dhe 1 vjecare

Cmimi 415 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kodra e Priftit, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on June 18, 2021 at 3:24 pm
 • Property ID: BL28
 • Price: €415
 • Property Size: 103 m2
 • Property Type: Dyqane, Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra