Mirë se vini në Bela Real Estate

Lokal Me Qera Tek Komuna Parisit (ID BL218) Tirane

 • €2,000
Rruga Medar Shtylla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Lokal Me Qera Tek Komuna Parisit (ID BL218) Tirane

Rruga Medar Shtylla, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: BL218
 • Lokale, Vila
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 350
 • m2

Description

Tek Komuna Parisit  jepet me qera lokal  bar kafe restorant me siperfaqe totale 350 m2 ,  kati 2 eshte 150 m2 dhe kati 3 eshte 200m2. Ambjenti ka salle te madhe dhe tualet me fasad xhami  dhe ndodhet ne rruge kryesore. Ka funksionuar per shume vite si lokal , bar kafe, restorant  Nje mundesi shume e mire investimi per lokal,restorant, fast food etj.

Jepet me qera 2000 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Blloku, Garda, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kristal Center, Libri Universitar, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 23, 2021 at 12:21 pm
 • Property ID: BL218
 • Price: €2,000
 • Property Size: 350 m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale, Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra