Mirë se vini në Bela Real Estate

Magazine Me Qera tek Kodra e Priftit( ID BM56), Tirane

 • €400
Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Magazine Me Qera tek Kodra e Priftit( ID BM56), Tirane

Kodra E. Priftit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €400

Overview

 • Magazina
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 200
 • m2

Description

Tek Kodra e Priftit, prane rruges Bamir Topi, jepet me qera magazine, me siperfaqe te pergjithshme 200 m2 dhe vende parkimi para. Magazina eshte kati i pare i nje ndertese, me hyrje vecmas, bosh, 1 tualet, me lartesi te pershtatshme per biznes si, magazine, duralumin, servis etj.

Cmimi 400 Euro.

 • City Tiranë
 • Area Ali Demi, Dajti, Farmacia 10, Fresku, Kodra e Priftit, Linze, Oxhaku, Porcelani, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, UET, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on February 5, 2022 at 1:29 pm
 • Price: €400
 • Property Size: 200 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Magazina
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
SonjaMirashi
 • SonjaMirashi