Mirë se vini në Bela Real Estate

Mobileri Me Qera Tek Pazari I Ri ( ID BD2170) TIRANE

 • €1,200
Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Mobileri Me Qera Tek Pazari I Ri ( ID BD2170) TIRANE

Rruga Hoxha Tahsin, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,200

Overview

Property ID: BD2170
 • Dyqane, Vila
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 265
 • M2

Description

Tek rruga e Hoxha Tahsim jepet me qera mobileri  me  siperfaqe  265 m2 ku 200m eshte pjesa e punishtes dhe 65m jane dy dhoma duplex ,kati i  1 i nje vile , mobileria eshte e kompletuar me te gjitha paisjet, fasade xhami. I pershtatshem per cdo lloj biznesi si market, lokal, restorant, zyra, depo farmaceutike etj.

Cmimi 1200Euro/Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Brenda Unazes se Vogel, Hoxha Tahsim, Pazari i Ri, Qender, Selvia
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 1, 2021 at 12:39 pm
 • Property ID: BD2170
 • Price: €1,200
 • Property Size: 265 M2
 • Bedrooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Vila
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra