Mirë se vini në Bela Real Estate

Restorant me qera prane Concord (ID BL24) Tirane

 • €1,500
5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Restorant me qera prane Concord (ID BL24) Tirane

5 Maji, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €1,500

Overview

Property ID: BL24
 • Lokale
 • Property Type
 • 150
 • m2

Description

Prane Concord, rruga 5 Maji jepet me qera restorant, ne pallat te ri, kati 0. Siperfaqe 150 m2, 2 banjo, kuzhine, verande e jashtme. Restoranti jepet me qera me te gjitha pajisjet ose ambienti mund te jepet dhe per aktivitete te tjera biznesi.

Jepet me qera         1500 euro/muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Brryli, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Frigoriferi, Medreseja, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Asim Vokshi, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Siri Kodra, Stacioni i Trenit, Tregu Industrial
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 4, 2022 at 7:22 am
 • Property ID: BL24
 • Price: €1,500
 • Property Size: 150 m2
 • Rooms: 2
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra