Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Ambient Komercial+2 Poste Parkimi ne Fresk (ID BD175) Tirane

 • €850,000
Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Ambient Komercial+2 Poste Parkimi ne Fresk (ID BD175) Tirane

Fresku, Dajt, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1040, Shqipëria
 • €850,000

Overview

Property ID: BD175
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 472
 • m2

Description

Ne Fresk, ne Rrugen Muhamed Deliu, me pamje nga rruga kryesore shitet dyqan me siperfaqe 472 m2 , kati 0, pallat i ri (2016), ME HIPOTEKE, lartesia 6 meter,  aktualisht i dhene me qera 1000 euro , me kontrate 10 vjecare(deri me 2026), 2 Poste Parkimi. Dyaqni organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe 2 tualetet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tirane dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem. Mundesi e mire investimi per te gjitha ata qe duan te shfrytezojne qeradhenien , por gjithashtu dhe per ata qe duan te hapin biznesin e tyre .

I dhene me qera 1700 euro bruto

Shitet  850.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Dajti, Fresku, Kinostudio, Kodra e Priftit, Linze, Njazi Meka, Oxhaku, Porcelani, Profarma, Rruga Dibres, Rruga Kongresi Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Tufinë, UET, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 10, 2022 at 4:56 pm
 • Property ID: BD175
 • Price: €850,000
 • Property Size: 472 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra