Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem (ID B11158) Tirane

 • €85,000
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem (ID B11158) Tirane

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1004, Shqipëria
 • €85,000

Overview

Property ID: B11158
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 57
 • m2

Description

Ne Ali Dem prane Shkolles Ali Demi shitet apartament 1+1 me siperfaqe 57 m2, kati 5(i fundit), pallat ekzistues, totalisht i rikonstruktuar, dritare plastike dopio xham, parket, termo izolim, tarace e izoluar, me hipoteke, orjentimi jug-perendim, bosh vetem me k.bufe, elektroshtepiake te reja. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te patur nje jete komode.

Cmimi 85.000 Euro (i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kodra e Priftit, Liceu Artistik, Pazari i Ri, Prane gjuheve te huaja, Qyteti Studenti, Rruga Bardhyl, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 24, 2022 at 3:49 pm
 • Property ID: B11158
 • Price: €85,000
 • Property Size: 57 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT