Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Ne Porcelan (ID B110133) Tirane

 • €77,000
Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1007, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Ne Porcelan (ID B110133) Tirane

Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1007, Shqipëria
 • €77,000

Overview

Property ID: B110133
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 66
 • m2
 • 2005
 • Year Built

Description

Ne Porcelan,tek rruga Xhanfize Keko,prane Televizionit Klan shitet apartament 1+1 me siperfaqe 66 m2 (ne HIPOTEKE 60.2 m2),kati i 8,pallat i ri 9- katesh, me ashensor, i mobiluar, me parket, me 2 kondicioner, me ballkon. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me kuzhinen, dhoma e gjumit, koridori lidhes, ballkoni (ne te cilin eshte vendosur nje k. bufe ) dhe tualeti (me ajrosje natyrale). Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobilare!

Shitet 77.000 Euro (i pa diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Fresku, Kinostudio, Oxhaku, Porcelani, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 12, 2022 at 2:10 pm
 • Property ID: B110133
 • Price: €77,000
 • Property Size: 66 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built : 2005
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 8

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra