Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Ne Selite (ID B110132) Tirane

 • €51,000
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1046, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Ne Selite (ID B110132) Tirane

Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1046, Shqipëria
 • €51,000

Overview

Property ID: B110132
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 49
 • m2

Description

Ne Selite, prane bllokut te magazinave shitet apartament 1+1 me siperfaqe 49 m2, kati 2 banim, pallat i ri ne ndertim(ne faze pllake), me ashensor, sistem kapote, kontrate porosie, orjentimi jug-lindje. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, tualeti, koridori lidhes dhe ballkoni. Ndodhet ne nje zone teper te qete dhe te preferuar per banim.

Cmimi 51.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Kodra e Diellit, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Misto Mame, Selitë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 12, 2022 at 9:20 am
 • Property ID: B110132
 • Price: €51,000
 • Property Size: 49 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 2

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda