Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Tek Brryli (ID B11129) Tirane

 • €61,000
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Tek Brryli (ID B11129) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €61,000

Overview

Property ID: B11129
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 54
 • m2

Description

Tek Brryli shitet apartament 1+1 me siperfaqe, 54 m2, kati 1, pallat ekzistues, me hipoteke, ballkon, brenda unazes se vogel, totalisht i restauruar, hidraulike dhe elektrike te reja. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje zone teper te kerkuar nga njerzit dhe eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi vlera e apartamenteve ne ate zone eshte vetem ne rritje.

Cmimi 61.000 Euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kodra e Priftit, Oxhaku, Profarma, Rruga Bardhyl, Shkolla e Bashkuar, Tregu Elektrik, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on August 19, 2021 at 2:53 pm
 • Property ID: B11129
 • Price: €61,000
 • Property Size: 54 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
€
€
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra