Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 tek Tregu Elektrik (ID B11091) Tirane

 • €112,000
Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 tek Tregu Elektrik (ID B11091) Tirane

Tregu Elektrik, Rruga Todi Shkurti, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1000, Shqipëria
 • €112,000

Overview

Property ID: B11091
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 71
 • m2

Description

Ne ish Tregun Elektrik Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 71 m2 kati 8 (i fundit), pallat i ri, me ashensor, sistem kope, me hipoteke, i mobiluar ne menyre luksoze, sistemi i ujit eshte me filtra per mbrojtjen e sistemit hidraulik. dhe pajisje sanitare. Apartamenti organizohet nga sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dhome matrimoniale, tualet, korridor lidhes dhe ballkon. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te frekuentuar te Tiranes dhe ka te gjitha facilitetet e nevojshme per te pasur nje jete komode prane.

Cmimi 112000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tregu Elektrik
 • Country Shqipëri

Details

Updated on October 19, 2022 at 1:18 pm
 • Property ID: B11091
 • Price: €112,000
 • Property Size: 71 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 8

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT