Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 1+1 Ne Astir (ID B110146)

 • €72,000
Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 1+1 Ne Astir (ID B110146)

Astir, Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1051, Shqipëria
 • €72,000

Overview

Property ID: B110146
 • Apartamente
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 78
 • m2

Description

Ne Astir, prane Bar-Artistit, tek Palestra Planet, shitet apartament 1+1, me siperfaqe 78 m2 |(68 m2 ME HIPOTEKE), pallat i ri, me ashensor, bosh. Organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambientin e gatimit, dhoma matrimoniale, koridori, tualeti dhe ballkoni. Orientimi me diell.

Shitet 72.000 euro

 • City Tiranë
 • Area Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Casa Italia, Dogana, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Laprake, Yzberisht, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 15, 2022 at 3:30 pm
 • Property ID: B110146
 • Price: €72,000
 • Property Size: 78 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 3

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT