Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht (ID B120170) Tirane

 • €65,000
Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht (ID B120170) Tirane

Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €65,000

Overview

Property ID: B120170
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 73
 • m2

Description

Ne Yzberisht,prane KMY shitet apartament 2+1 (i modifikuar), me siperfaqe 73 m2 NE HIPOTEKE , kati i 5 (jo i fundit), pallat i ri, me ashensor.Apartamenti  organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimitdhe, dhoma matrimoniale , dhoma dytesore e gjumit, korridori dhe 1 Tualet. Apartamenti eshte i modifikuar,ne te vertete tipologjia e tij eshte 1+1. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes dhe prane cdo fasiliteti te nevojshem!

Per me teper informacion kontaktoni Agjensine Imobilare !

Shitet 65.ooo Euro (i padiskutushem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Astir, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 27, 2022 at 10:33 am
 • Property ID: B120170
 • Price: €65,000
 • Property Size: 73 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj