Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Prane Shkolles Se Bashkuar (ID B12132) Tirane

 • €49,500
Rruga Njazi Meka, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Prane Shkolles Se Bashkuar (ID B12132) Tirane

Rruga Njazi Meka, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €49,500

Overview

Property ID: B12132
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Prane Spitalit Amerikan 2, ne rrugen Njazi Meka shitet apartament 2+1+depo me siperfaqe 60m2(54 m2 ne hipoteke), kati 5 (i fundit), pallat ekzistues, sistem kapot, e mobiluar, kondicioner, shkalle shume estetike dhe pallat shume i mirembajtur nga banoret, lagje e e qete, mundesi parkimi ne lagje. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhina e gatimit, dhoma e gjumit, dhome tharje, tualeti dhe koridori lidhes+ 1 depo e cila ndodhet ne pjesen e shkallve. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme si spitlae, klinika, marketer etj.

Cmimi 49.500 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Babrru, Farmacia 10, Medreseja, Njazi Meka, Oxhaku, Paskuqan, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Shkolla e Bashkuar, Tregu Industrial, Varri Bamit, Zona Industriale
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 11, 2021 at 1:25 pm
 • Property ID: B12132
 • Price: €49,500
 • Property Size: 60 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda