Mirë se vini në Bela Real Estate

ESKLUZIVE !!! Shitet Apartament 2+1 Prane Unazes Se Re (ID B12065) Tirane

 • €105,000
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

ESKLUZIVE !!! Shitet Apartament 2+1 Prane Unazes Se Re (ID B12065) Tirane

 • €105,000

Overview

Property ID: B12065
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 117
 • m2

Description

ESKLUZIVE !!! Ne Unaze Te re prane Ozone shitet apartament 2+1 me siperfaqe 117 m2(106 m2 ne hipoteke), kati 7(i fundit), pallat i ri, me ashensor, pjeserisht i mobiluar, 3 ballkone, 2 tualete, mundesi per ta bere 3+1, orientimi lindje, me hipoteke. Apartamenti organizohet nga salloni i madh, 2 dhoma gjumi, 2 tualete te medha dhe te gjitha dhomat me ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme si supermarkete, qendren shendetsore, stacionin e autobusit dhe cdo gje tjeter te nevojshme.

Cmimi 105.000 Euro

Address

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Pallati me Shigjeta
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 29, 2022 at 10:43 am
 • Property ID: B12065
 • Price: €105,000
 • Property Size: 117 m2
 • Bedrooms: 2
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda