Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga Kavajes (ID B12134) Tirane

 • €93,000
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga Kavajes (ID B12134) Tirane

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €93,000

Overview

Property ID: B12134
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 74
 • m2

Description

Tek Rruga e Kavajes prane pallateve te Arlis shitet apartament 2+1 me siperfaqe 74 m2, kati 3, pallat ekzistues, totalsiht i rikonstruktuar, me parket, ambjent gatimi ne vete, e mobiluar, zona ofron mundesi parkimi ne lagje. Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe koridori lidhes. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes dhe me te gjitha fasilitetet prane.

Cmimi 93.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Fusha e Aviacionit, Globe, Ish Nisharaku, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Rruga Bogdanve, Rruga e Kavajës, Yzberisht
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 20, 2021 at 9:16 am
 • Property ID: B12134
 • Price: €93,000
 • Property Size: 74 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda