Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 2+1 Tek Vasil Shanto (ID B121102) Tirane

 • €75,000
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 0001, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 2+1 Tek Vasil Shanto (ID B121102) Tirane

Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 0001, Shqipëria
 • €75,000

Overview

Property ID: B121102
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 83
 • m2

Description

Tek Vasil Shanto prane Entit Rregullator te Energjise shitet apartament 2+1 me siperfaqe 83 m2 NE HIPOTEKE +58 m2 verande (pa hipoteke), pallat ekzistues, i restauruar, kati 5(i fundit), me tarace te izoluar,  i mobiluar, orjentimi perendim, depo. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumit, tualeti, koridori lidhes, 2 depo dhe veranda.

Cmimi 75.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Ish Nisharaku, Ish-Ekspozita, Kodra e Diellit, Kompleksi Kika, Komuna e Parisit, Kopshti Botanik / Zoologjik, Kristal Center, Liqeni Tiranes, Rezidenca Kodra e Diellit, Selitë, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tirane e Re, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on September 15, 2022 at 4:09 pm
 • Property ID: B121102
 • Price: €75,000
 • Property Size: 83 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 5

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda