Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet/Jepet Me Qera Apartament 2+1+2+3 Tek Ish-Ekspozita (ID B120116) Tirane

 • €600
Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet/Jepet Me Qera Apartament 2+1+2+3 Tek Ish-Ekspozita (ID B120116) Tirane

Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €600

Overview

Property ID: B120116
 • Apartamente
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 122
 • m2

Description

Tek ish-Ekspozita, shitet/jepet me qera partament 2+1+ ambjent gatimi ne vete+ 2 tualete+ 3 ballkone me siperfaqe 122 m2, pallat relativish i ri, me ashensore, kati 14(i fundit), me tarace te izoluar kohet efundit(termoizolim me certifikate), totalisht e rikonstruktuar, orjentimi me djell, me hipoteke, tavane te varura, spote ndricimi, pamje pnoramike e qytetit, oxhak funksional, tarace e shfrytezueshme, mundesi parkimi ne pallat(cmim ekstra), cdo dhome me kondicioner, ballkoni ka grila. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma matrimoniale, 2 tualetet, koridori lidhes dhe 3 ballkonet. Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe te kerkuara te Tiranes, vetem 5 minuta larg nga qendra dhe blloku, ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje jete sa me komode.

Cmimi 195.200 Euro (1600€/m2)

Jepet me qera 600 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Deshmoret e Kombit, Ish-Ekspozita, Libri Universitar, Myslym Shyri, Qender, Rruga e Elbasanit, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Sheshi Willson, Tirane e Re, Tregu Cam, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on April 4, 2022 at 9:37 am
 • Property ID: B120116
 • Price: €600
 • Property Size: 122 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartamente
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda