Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Apartament 3+1 Tek Brryli (ID B1315) Tirane

 • €88,500
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Të Përzgjedhura

Shitet Apartament 3+1 Tek Brryli (ID B1315) Tirane

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €88,500

Overview

Property ID: B1315
 • Apartamente
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Tek Brryli shitet apartament 3+1 me siperfaqe 100 m2, kati i 4(jo i fundit), pallat ekzistues, me hipoteke, orjentimi lindje-perendim, buze rruges kryesore, me pamje nga dy krahet e pallatit, mundesi parkimi ne lagje. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes, 3 dhomat e gjumit, koridori lidhes dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te qeta te Tiranes me te gjitha fasilitetet e nevojshme prane si markete, spitale, materniteti, parqe, fusha sportive etj.

Cmimi 88.500 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brryli, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Kodra e Priftit, Porcelani, Profarma, Rruga Bardhyl, Rruga Mihal Grameno, Shkolla e Baletit, Shkolla e Bashkuar, Tefta Tashko Koci, Tregu Elektrik, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 17, 2021 at 7:57 am
 • Property ID: B1315
 • Price: €88,500
 • Property Size: 100 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartamente

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda