Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Biznes Mence-Piceri-Byrektore ne Vasil Shanto (ID BSHB57) Tirane

 • €15,000
Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 0001, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Biznes Mence-Piceri-Byrektore ne Vasil Shanto (ID BSHB57) Tirane

Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 0001, Shqipëria
 • €15,000

Overview

Property ID: BSHB57
 • Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60
 • m2

Description

Ne Vasil Shanto, ne Bulevardin Gjergj Fishta, prane Ures se Nisharakut, shitet biznes Mence-Piceri-Byrektore, me siperfaqe te lokalit 60 m2 (ambient i brendshem dhe verande), me fasade xhami, buze rruges kryesore, kati 0, me te gjitha pajisjet e nevojshme i mobiluar. Aktualisht eshte ne gjendje pune me xhiro ditore qe variojne 20.000-30.000 mije leke te reja. Qeraja mujore 600 euro/muaj.

Shitet biznesi 15.000 euro

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Gjergj Fishta, Fusha e Aviacionit, Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Kika, Kompleksi Square 21, Komuna e Parisit, Kristal Center, Pallati me Shigjeta, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 27, 2023 at 9:52 am
 • Property ID: BSHB57
 • Price: €15,000
 • Property Size: 60 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra