Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Biznesi Furre Buke Tek Rruga Bardhyl (ID BSHB34) Tirane

 • €500
Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shitet Biznesi Furre Buke Tek Rruga Bardhyl (ID BSHB34) Tirane

Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €500

Overview

Property ID: BSHB34
 • Dyqane, Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 43
 • m2

Description

Tek rruga bardhyl shitet biznesi furre buke me siperfaqe 42,7 m2, kati 0, pallat ekzistues, me fasade xhame, 1 tualet, furre pjekje, dhome fermentimi, sharre, brumatrice, ekspoziotr ngrohje, ekspozitor ftohje(per embelsire), tavat e pjekjes, rafte, banak dhe te gjitha paisjet e tjera te furres, xhiro ditore e kenaqshme. Furra e bukes organizohet nga nje ambjent OPEN SPACE dhe tualeti. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes.

Cmimi 12.000 Euro

Qeraja 550 Euro|Muaj

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Ali Demi, Brenda Unazes se Vogel, Brryli, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Oxhaku, Pazari i Ri, Qender, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Shkolla e Bashkuar, Shkolla Kuqe, Tregu Industrial, Varri Bamit, Xhamlliku
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 2, 2022 at 10:50 am
 • Property ID: BSHB34
 • Price: €500
 • Property Size: 43 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane, Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda