Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Biznesi Restorant Prane Spitalit Amerikan 3 (ID BSHB51) Tirane

 • €18,000
Spitali Amerikan 3, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1003, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shitet Biznesi Restorant Prane Spitalit Amerikan 3 (ID BSHB51) Tirane

Spitali Amerikan 3, Rruga Konferenca e Pezës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1003, Shqipëria
 • €18,000

Overview

Property ID: BSHB51
 • Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 100
 • m2

Description

Prane spitalit Amerikan 3, shitet biznesi restorant peshku me siperfaqe 100 m2(70 m2 siperfaq brendshme), kati 0, pallat i ri, me fasade xhami, 1 tualet, tub aspirimi, sistem fonie, kamerash dhe aspirimi, ndricimi me spote, parket, kondicioner, kuzhine funksionale, ekspozitor peshku dhe vere, e mobiluar ne menyre bashkekohere, ne gjendje pune prej 2 vitesh, qeraja 600 euro e diskutueshem.

Shitet Biznesi 18.000 Euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Misto Mame, Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajës, Selitë
 • Country Shqipëri

Details

Updated on November 3, 2022 at 9:46 am
 • Property ID: BSHB51
 • Price: €18,000
 • Property Size: 100 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Shitje Biznesi
 • Property Status: Për Qera

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda