Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Dhe Bodrum Ne Laprake (ID BD138) Tirane

 • €120,000
Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Dhe Bodrum Ne Laprake (ID BD138) Tirane

Laprakë, Rruga Dritan Hoxha, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €120,000

Overview

Property ID: BD138
 • Dyqane, Garazhe
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 93
 • m2

Description

Ne Laprake shitet dyqan dhe bodrum me siperfaqe 43 m2 dyqani dhe bodrumi 50 m2, dyqani eshte ne katin 0 ndersa bodrumi ne katin (-1), pallat i ri, termo-hidro izolim, me hipoteke, te dyja ambjentet kane tualet ne vete, dyqani deri me tani ka funksionuar si tabacino por mund te pershtatet per cdo lloj biznesi, dyqani gjitheashtu ka dhe ambjent te jashtem te shfrytezueshem. Dyqani dhe bodrumi organizohen nga nje ambjent OPEN SPACE dhe nga tualetet. Ndodhen ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe ka prane te gjitha fasilitetet e nevojshme per te pasur nje biznes te suksesshem. Mundesi shume e mire investimi.

Cmimi 120.000 Euro (te dy ambjentet)

 • State Shqipëri
 • Area 21 Dhjetori, Astir, Astiri Unaza e Re, Autostrada TR-DR, Dogana, Don Bosko, Fusha e Aviacionit, Laprake, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on December 3, 2021 at 3:37 pm
 • Property ID: BD138
 • Price: €120,000
 • Property Size: 93 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Dyqane, Garazhe
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda