Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Dyqan Dupleks Tek Medresja (ID BD165)

 • €250,000
Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Dyqan Dupleks Tek Medresja (ID BD165)

Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €250,000

Overview

Property ID: BD165
 • Dyqane
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 54
 • m2

Description

Tek Medreseja, prane xhamise se Medreses, ne rruge kryesore, shitet dyqan-dupleks, me siperfaqe 54 m2 (ME HIPOTEKE), me fasade xhami, ne pallat egzistues, kati i 1 . Ambjenti organizohet ne 2 ambiente. tip-dupleksi, ne katin e pare dhe te dyte me shkallet nga brenda, ne total 54 m2. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes dhe ofron mundesine ideale per te zhvillur nje biznes te suksesshem. Aktualisht i dhene me qera 1000 euro ne muaj (bruto)

Shitet 250.000 euro

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Allias, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi i Ri (Ish Stacionit Trenit), Bulevardi Zogu i Pare, Farmacia 10, Hoxha Tahsim, Kinostudio, Kompleksi Arlis Farmacia 10, Medreseja, Restorant Durresi, Rr. 5 Maji / Concord Center, Rruga Bardhyl, Rruga Dibres, Siri Kodra, Stacioni i Trenit
 • Country Shqipëri

Details

Updated on May 18, 2022 at 12:57 pm
 • Property ID: BD165
 • Price: €250,000
 • Property Size: 54 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT