Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Hotel 2 Katesh Ne Durres (ID BSHH2) Durres

 • €600,000
Durrës, Bashkia Durrës, Qarku i Durrësit, Shqipëria veriore, 2001, Shqipëria
Featured Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Hotel 2 Katesh Ne Durres (ID BSHH2) Durres

Durrës, Bashkia Durrës, Qarku i Durrësit, Shqipëria veriore, 2001, Shqipëria
 • €600,000

Overview

Property ID: BSHH2
 • Hotele
 • Property Type
 • 12
 • Bedrooms
 • 12
 • Bathrooms
 • 600
 • m2
 • 2005
 • Year Built

Description

Ne Durres, Tek Pista Iliria, ne rrugen e Palmave,  shitet Hotel 2 katesh, me siperfaqe te pergjithshme 600 m2, nga te cilat siperfaqe ndertimi jane 444 m2 ME HIPOTEKE, vite ndertimi 2005, kati i pare eshte me siperfaqe 220 m2 dhe kati i dyte me siperfaqe 224 m2. Hoteli eshte i organizuar ne 12 garsionere te mobiluara, me kondicioner,nga te cilat 6 garsionere ndodhen e katin e pare te hotelit dhe 6 garsionere te tjera ne katin e 2 te tij. Hoteli ndodhet 100 m larg vijes bregdetare, me oborr dhe vend per parkim makinash, ambjenti ka prane peme dekorative,disa prej garsionereve jane edhe me ballkon, uji eshte 24 ore. Nje mundesi shume e mire per investim pasi ka shume prane bregdetin.

Shitet 600.000 Euro

 • City Durrës
 • State Shqipëri
 • Country Shqipëri

Details

Updated on July 11, 2022 at 3:35 pm
 • Property ID: BSHH2
 • Price: €600,000
 • Property Size: 600 m2
 • Bedrooms: 12
 • Rooms: 12
 • Bathrooms: 12
 • Year Built : 2005
 • Property Type: Hotele
 • Property Status: Për Shitje
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
MimiIslamaj
 • MimiIslamaj