Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Lokal ne Myslym Shyr (ID BL027) Tirane

 • €175,000
Rruga Myslym Shyri, Tregu Çam, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1019, Shqipëria
Featured PĂ«r Shitje TĂ« PĂ«rzgjedhura

Shitet Lokal ne Myslym Shyr (ID BL027) Tirane

Rruga Myslym Shyri, Tregu Çam, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria Qendrore, 1019, Shqipëria
 • €175,000

Overview

Property ID: BL027
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 90
 • m2

Description

Ne Myslym Shyr. prane kryqezimit me Muhamet Gjolleshen, shitet lokal me siperfaqe 90 m2 (66 m2 ME HIPOTEKE dhe 34 m2 proces hipotekimi), 36 m2 verande me leje bashkie, e mobiluar, ne gjendje pune,ne rruge dyresore, me klientele te ngritur. S.K
Tarife sherbimi agjesie 1% e vleres se shitjes
Shitet 175000 euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area 21 Dhjetori, Brenda Unazes se Vogel, Bulevardi “Zhan D’Ark”, Bulevardi Bajram Curri, Garda, Myslym Shyri, Qender, Rruga e KavajĂ«s, Vasil Shanto
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on November 29, 2023 at 10:31 am
 • Property ID: BL027
 • Price: €175,000
 • Property Size: 90 m2
 • Bedroom: 1
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: PĂ«r Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT