Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Lokal Tek 21 Dhjetori tek Kompleksi Magnet (ID BL012) Tirane

 • €213,000
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
Featured Për Qera Për Shitje Të Përzgjedhura

Shitet Lokal Tek 21 Dhjetori tek Kompleksi Magnet (ID BL012) Tirane

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1001-1028, Shqipëria
 • €213,000

Overview

Property ID: BL012
 • Lokale
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 150
 • m2

Description

Tek 21 Dhjetori, Prane Kompleksit Magnet, Shitet lokal i mobiluar per bar-kafe me siperfaqe te pergjithshme 150 m2 e gjitha ME HIPOTEKE, nga te cilat 80 m2 siperfaqe e brendshme dhe pjesa e verandes jasht 70 m2, katin 0.  Lokali eshte ne gjendje shume te mire, aktualisht ne gjendje pune me xhiro te kenaqshme ditore, i mobiluar, me vetrate xhami, me spote dritash, tavane te varura. Ndodhet ne nje zone teper te frekuentuar dhe te kerkuar nga njerzit. Mundesi e mire per biznes, sepse ndodhet ne pozicionim te mire me fushe pamje te gjere.

I dhene me qera 500 euro neto

Shitet 213.000 Euro

 

 • City Tiranë
 • Area 21 Dhjetori, Blloku, Bulevardi Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, Kompleksi Delijorgji, Myslym Shyri, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Zogu i Zi
 • Country Shqipëri

Details

Updated on August 3, 2022 at 7:36 am
 • Property ID: BL012
 • Price: €213,000
 • Property Size: 150 m2
 • Bedroom: 1
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Lokale
 • Property Status: Për Qera, Për Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT