Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Ose Jepet Me Qera Ferme Ne Baldushk (ID BSHM2) Tirane

 • €2,000
Baldushk, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1035, Shqipëria
Featured Për Qera Të Përzgjedhura

Shitet Ose Jepet Me Qera Ferme Ne Baldushk (ID BSHM2) Tirane

Baldushk, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1035, Shqipëria
 • €2,000

Overview

Property ID: BSHM2
 • Ferme, Magazina, Toka
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 2000
 • m2

Description

Ne Baldushk shitet ose jepet me qera ferme per mbareshtimin e bagetive te imta dhe derrave me siperfaqe 2000 m2 nga te cilat 1000 m2 ndertim(kapanon) dhe 1000 m2 oborr, 2 puse uji, 2 kapanone te medha, gabine roje, me hipoteke, nje prej fermava me te vjetra ne zone, e njohur per cilesine e larte te mishit qe ofron, kontrata me universitetet e bujqesise per intershipin e studenteve, e mbyllur prej 2 muajsh. Ndodhet ne nje nga fshatrat me sektroin e bujqesise dhe blegtorise me te zhvilluar ne Tirane dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevosjhme per te zhvilluar nje biznes te suksesshem.

Jepet me qera 2000 Euro|Muaj

Shitet 250.000 Euro(i diskutueshem)

 • City Tiranë
 • State Shqipëri
 • Area Zone Periferike
 • Country Shqipëri

Details

Updated on January 25, 2022 at 2:10 pm
 • Property ID: BSHM2
 • Price: €2,000
 • Property Size: 2000 m2
 • Bedrooms: 2
 • Rooms: 2
 • Property Type: Ferme, Magazina, Toka
 • Property Status: Për Qera
 • Floor Nr: 1

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
MarioRrezhda
 • MarioRrezhda