Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitet Shtepoi Private 2-Kateshe tek Kafja e Rremes (ID BV57)

 • €174,000
Featured
Kafja e Rremës, Rruga Myslym Keta, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1700, Shqipëria
Featured

Shitet Shtepoi Private 2-Kateshe tek Kafja e Rremes (ID BV57)

Kafja e Rremës, Rruga Myslym Keta, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Bashkia Tiranë, Qarku i Tiranës, Shqipëria qendrore, 1700, Shqipëria
 • €174,000

Overview

Property ID: BV057
 • Vila
 • Property Type
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1014
 • m2

Description

Tek Kafja e Rremes, ne Rrugen Faik Kulla, shitet Vile 2-Kateshe, me siperfaqe trualli 1014 m2, ME HIPOTEKE, e rikonstruktuar ne gjenjde te mire, e mobiluar. Vila Organizohet nga 2 kate shtepi. Kati i pare me siperfaqe ndertimi prej 87.3 m2 eshte i organizuar nga salloni, ambienti i gatimit, koridori lidhes dhe tualeti  dhe Kati i dyte me siperfaqe ndertimi 87.3 m2 eshte i organizuar nga salloni, kuzhina me vete, dhoma matrimoniale, dhoma dytesore e gjumt dhe 1 tualet.

Shitet 174.000 euro

Details

Updated on July 15, 2022 at 4:02 pm
 • Property ID: BV057
 • Price: €174,000
 • Property Size: 1014 m2
 • Bedrooms: 3
 • Rooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Vila
 • Floor Nr: 1

Mortgage Calculator

Monthly
 • Principal & Interest
€
€
%

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
GeraT
 • GeraT

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
GeraT
 • GeraT