Mirë se vini në Bela Real Estate

Shitje Biznesi Klinike Dentare (ID BSHB1) Tirane

 • €350
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
PĂ«r Shitje

Shitje Biznesi Klinike Dentare (ID BSHB1) Tirane

Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • €350

Overview

Property ID: BSHB1
 • Shitje Biznesi
 • Property Type
 • 1
 • Bathroom
 • 35
 • m2

Description

Tek rruga 5 maji shitet biznesi klinike dentare me klientele dhe pune te ngritur prej vitesh , kati 0, me fasade xhami , ne rruge kryesore siperfaqe 35 m2 ,e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme per pune , aktualisht nje poltron ka dhe mundesi vendosjeje te nje poltroni tjeter , kondicioner . Ofrohet asistence profesionale per te gjithe profesionistet e rinj ( falas )

Jepet me qera 350 euro
Shitet biznesi 7000 euro

 • City TiranĂ«
 • State ShqipĂ«ri
 • Area Medreseja, Rr. 5 Maji / Concord Center, Tregu Industrial
 • Country ShqipĂ«ri

Details

Updated on October 31, 2022 at 1:41 pm
 • Property ID: BSHB1
 • Price: €350
 • Property Size: 35 m2
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Shitje Biznesi
 • Property Status: PĂ«r Shitje

Schedule a Tour

Your information

Contact Information

View Listings
BelaZyra
 • BelaZyra

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
BelaZyra
 • BelaZyra